Speciální dveře Sapeli

Dveře Sapeli - Zvukově izolační dveře

Zvukově izolační dveře

Hluk může být velice obtěžujícím faktorem na pracovišti i doma ve chvílích odpočinku, proto v naší nabídce najdete také zvukově izolační dveře. Nabízíme je v otočném provedení a v modelových řadách jsou označeny piktogramem. Dveře tvoří speciální konstrukce doplněné zvukoizolačními doplňky. Tyto dveře Vám umožňují dokonale oddělit hlučné prostory, jako jsou např. chodby, od běžných provozních prostor, nebo také dosáhnout vysokého užitného komfortu v místnostech s požadavky na klidné prostředí, jako jsou např. ložnice nebo pracovny. Dveře mohou být osazeny do dřevěné obložkové nebo rámové zárubně označené v katalogu piktogramem nebo do kovové zárubně, která musí být osazena těsněním. Hodnota útlumu zvukově izolačních dveří SAPELIi může být 27, 32, 37 a nově i 43 db.

Poptávka Dostupnost (obvyklý termín výroby a dodání) : skladem

Zvukově izolační dveře vybírejte z následujících modelových řad. Ne všechny modely dveří, které v rámci modelové řady nabízíme, lze v požadované úpravě vyrobit. Náš prodejce vám s výběrem vhodných dveří ochotně poradí.


Akord
od 4990 Kč

Alegro
od 4990 Kč

Bergamo
od 3290 Kč

Damier
od 4890 Kč

Domino
od 3990 Kč

Elegant
od 1290 Kč

Hanum
od 5290 Kč

Lotos
od 4390 Kč

Note
od 4590 Kč

Pixel
od 3490 Kč

Swing
od 4990 Kč

Tarugo
od 4790 Kč

Tenga
od 4290 Kč

Venecia
od 3790 Kč

Zaslat objednávku, poptávku či dotaz

Máte-li zájem o tento produkt, vyplňte prosím následující předběžnou objednávku. Tento formulář můžete vyplnit a odeslat i pokud máte zájem pouze o další informace a přejete si abychom Vás kontaktovali.
V případě že k dotazu chcete zaslat přílohy vyplňte formulář zde.
Údaje označené hvězdičkou * je nutné vyplnit.


Produkt:
Text zprávy: *
Vaše jméno: *
Město / obec:
Email: *
Telefon:
Hlavní město ČR?: * Antispamová kontrolní otázka
 


Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 01/2019 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení