Speciální dveře Sapeli

Dveře Sapeli - Požární a kouřotěsné

Požární a kouřotěsné

Naše výrobky jsou prověřeny nejen dlouholetým provozem, ale i přísnými atesty. Požární uzávěry Sapeli se skládají z protipožárních dveří Sapeli, které mohou být osazeny v protipožírní obložkové zárubni Sapeli, protipožární rámové prosklené stěně Sapeli nebo kovové zárubni, která ovšem splňuje právně i fyzicky veškeré náležitosti pro požární uzávěr dané odolnosti. Požární uzávěry Sapeli jsou odzkoušené pro osazení jak do lehkých montovaných konstrukcí např. protipožární sádrokartonové), tak i do tuhých (např. zděných) konstrukcí. Tyto uzávěry Sapeli lze současně s protipožární odolností (EI (EW) 30 DP3; EI (EW) 15 DP3) dodávat i s odolností kouřotěsnou (SA i SM), zvukově izolační (až 37 dB), v provedení Klima (až odolnost klima III) a bezpečnostním provedení (2. bezpečnostní třída). Ani v tomto specifickém sortimentu nemusíte slevovat ze svých estetických nároků, protože protipožární výrobky Sapeli si zachovávají design jednotlivých modelových řad. Dveře protipožární jsou vyráběny v modelových řadách označených piktogramem (plné dveře Swing a Domino jsou ceněny jako prosklené modely). Obložkové a rámové protipožární zárubně jsou dodávány v modelových řadách označených piktogramem v površích odpovídajících danému modelu. Prosklené protipožární stěny Sapeli jsou dodávány pouze v rámové konstrukci ve všech povrchových úpravách odpovídajících tomuto typu výrobku. více informací v kapitole Prosklené stěny. Všechny výrobky a ceny jsou uváděny v tzv. bytovém provedení, tj. výrobky určené pro nižší až střední zátěž. Za uvedený příplatek je možné vyrobit i uzávěry tzv. objektové, jejichž konstrukce je vhodná do objektů se střední až vysokou zátěží.

Poptávka Dostupnost (obvyklý termín výroby a dodání) : na dotaz

Požární a kouřotěsné vybírejte z následujících modelových řad. Ne všechny modely dveří, které v rámci modelové řady nabízíme, lze v požadované úpravě vyrobit. Náš prodejce vám s výběrem vhodných dveří ochotně poradí.


Alegro
od 4990 Kč

Bergamo
od 3290 Kč

Damier
od 4890 Kč

Domino
od 3990 Kč

Elegant
od 1290 Kč

Lotos
od 4390 Kč

Note
od 4590 Kč

Pixel
od 3490 Kč

Swing
od 4990 Kč

Tarugo
od 4790 Kč

Tenga
od 4290 Kč

Venecia
od 3790 Kč

Zaslat objednávku, poptávku či dotaz

Máte-li zájem o tento produkt, vyplňte prosím následující předběžnou objednávku. Tento formulář můžete vyplnit a odeslat i pokud máte zájem pouze o další informace a přejete si abychom Vás kontaktovali.
V případě že k dotazu chcete zaslat přílohy vyplňte formulář zde.
Údaje označené hvězdičkou * je nutné vyplnit.


Produkt:
Text zprávy: *
Vaše jméno: *
Město / obec:
Email: *
Telefon:
Hlavní město ČR?: * Antispamová kontrolní otázka
 


Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 01/2019 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení