Speciální dveře Sapeli

Dveře Sapeli - Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře

Ochrana majetku proti násilnému vniknutí je jednou z nejdůležitějších. Myslíme také na vaši bezpečnost. Speciální bezpečnostní dveře SAPELI najdou uplatnění v bytových domech, kancelářských budovách, nemocnicích, hotelech a dalších technických prostorách budov a plní také požadavky na bezbariérový přístup. Všechny typy dveří jsou zkoušeny a certifikovány, takže splňují veškeré právní a technické požadavky stanovené na území ČR na stavební prvky. Bezpečnostní dveře SAPELI jsou nabízeny ve 2. a 3. bezpečnostní třídě a jsou určeny k zabezpečení bytů, kanceláří a dalších chráněných prostorů. Aniž byste snížili vaše estetické nároky, možnosti osazení speciálních dveří a zárubní SAPELI do různých prostor jsou v každém objektu prakticky neomezené. BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE KOVOVÉ Naše bezpečnostní dveře v této kategorii: mají zabudovaný vnitřní trezorový mechanismus se šesti až sedmi bezpečnostními čepy, které se zasouvají do zárubní, a tím zajišťují celý dveřní prostor povrchově jsou upraveny podle přání zákazníka stejně jako klasické dveře modelových řad SAPELI komplet dveří a zárubní je vybaven 3D seřiditelnými závěsy bezpečnostní uzávěry jsou vyráběny i s požární odolností EI 30 a EI 45 Povrch dveří může být z obou stran v povrchové úpravě CPL laminát nebo s přírodní dýhou, viz tabulka povrchových úprav. Montáž bezpečnostních dveří může provádět pouze firma proškolená a pověřená výrobcem. Nelze dodat dveře s přídavným zámkem. Polodrážka dveří je 29 mm. BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE DŘEVĚNÉ Tyto bezpečnostní dveře: mají dřevěnou konstrukci a vyrábíme je v několika modelových řadách kromě samotné bezpečnosti (nabízíme ve 2. bezpečnostní třídě a jsou určeny k zabezpečení bytů, kanceláří a dalších chráněných prostor) mohou být dveře dodány s DPO úpravou, ZVI, Klima jsou určeny do kovové zárubně SAPELI ? KZ, která je ve standardu vybavena těsněním Dveře jsou vybaveny na závěsové straně pasivními čepy a na zámkové straně je osazen vícebodový zámek. Jsou určeny směrem do chráněného prostoru. Nově je sortiment dřevěných bezpečnostních dveří SAPELI rozšířen o provedení bezpolodrážkové. (Na rozdíl od provedení s ?polodrážkou?, je hrana dveří ukončena rovně (na tupo), tak zapadne dveřní křídlo do zárubně na celou svou šířku. Výsledkem je, že při zavření dveří je dveřní křídlo zároveň v jedné linii se zárubní bez jakýchkoliv přesahů.).

Poptávka Dostupnost (obvyklý termín výroby a dodání) : skladem

Bezpečnostní dveře vybírejte z následujících modelových řad. Ne všechny modely dveří, které v rámci modelové řady nabízíme, lze v požadované úpravě vyrobit. Náš prodejce vám s výběrem vhodných dveří ochotně poradí.


Alegro
od 4990 Kč

Bergamo
od 3290 Kč

Damier
od 4890 Kč

Elegant
od 1290 Kč

Swing
od 4990 Kč

Tarugo
od 4790 Kč

Tenga
od 4290 Kč

Venecia
od 3790 Kč

Zaslat objednávku, poptávku či dotaz

Máte-li zájem o tento produkt, vyplňte prosím následující předběžnou objednávku. Tento formulář můžete vyplnit a odeslat i pokud máte zájem pouze o další informace a přejete si abychom Vás kontaktovali.
V případě že k dotazu chcete zaslat přílohy vyplňte formulář zde.
Údaje označené hvězdičkou * je nutné vyplnit.


Produkt:
Text zprávy: *
Vaše jméno: *
Město / obec:
Email: *
Telefon:
Hlavní město ČR?: * Antispamová kontrolní otázka
 


Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 01/2019 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení