Schodiště Kasard

Dodáváme kvalitní schodiště od renomovaného výrobce.

Schodiště je nejen důležitým funkčním prvkem interiéru, ale plní také funkci estetickou. Pokud se rozhodnete pro koupi schodiště značky Kasard, máte zaručenou nejvyšší kvalitu, perfektní design a dlouhou životnost. V naší nabídce najdete samonosné schodiště přímé, 1/4 lomené, 2 x 1/4 lomené, s podestou, s podstupnicemi, bez podstupnic, zadlabané, sedlové a mnohé jiné varianty a úpravy dle vašeho přání. Součástí výběru je zábradlí schodiště a galerie, které nabízíme v různém dřevěném, kovovém nebo skleněném provedení. Schodiště Kasard je vyráběné z cinkované nebo průběžné spárovky v kvalitě „A“, ošetřené vynikajícím transparentním parketovým lakem s protiskluzovou vlastností. Základní používané dřeviny jsou borovice, buk, dub, javor, jasan, třešeň, včetně mořených nebo barevných modifikacích. Samozřejmostí je bezplatná konzultace, poradenská činnost a zpracování cenové nabídky.

Fotogalerie - ukázka realizacíZaslat objednávku, poptávku či dotaz

Máte-li zájem o tento produkt, vyplňte prosím následující předběžnou objednávku. Tento formulář můžete vyplnit a odeslat i pokud máte zájem pouze o další informace a přejete si abychom Vás kontaktovali.
V případě že k dotazu chcete zaslat přílohy vyplňte formulář zde.
Údaje označené hvězdičkou * je nutné vyplnit.


Produkt:
Text zprávy: *
Vaše jméno: *
Město / obec:
Email: *
Telefon:
Hlavní město ČR?: * Antispamová kontrolní otázka
 


Schodiště Kasard  

Schodiště a zábradlí   Zpět na Schodiště


Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 01/2019 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení