Reference - větší projekty

Rezidence Stodůlky

2013 July | Dodávka a montáž dveří SAPELI

Rezidence Stodůlky

Projekt Rezidence Stodůlky je dílem architektonického studia PH6 atelier, které pro bytovou novostavbu v Praze 5 zvolilo netradiční řešení dvou domů třináctipodlažního a čtyřpodlažního. Ty budou propojeny spojovacím krčkem a relaxačním atriem s parkovou úpravou.

Obchodní centrum BLATOV II

Dodávka a montáž ocelových zárubní HSE v kombinaci s dveřním křídlem firmy Sapeli a dveřním kováním M&T

Obchodní centrum BLATOV II

Obchodní centrum Blatov II v Újezdě nad Lesy. Součástí OC je také např. supermarket PENNY, drogerie TETA, poj. ALLIANZ, kadeřnictví, atd.

Rekonstrukce Kotelny Vrchlabí

Dodávka a montáž ocelových dveří HSE, interierových dveří SAPELI a plastových oken

Rekonstrukce Kotelny Vrchlabí

Kotelna Vrchlabí znamenala pro firmu Apolo jeden z prvotních projektů kde byly použity ocelové zárubně firmy HSE v kombinaci s dveřním křídlem f. Sapeli. Na přání architekta byly tyto dveře doplněny dveřním kováním LUSI (český výrobce M&T). Tento projekt se uskutečnil v období září - říjen 2012.

CPI City Center Olomouc

Dodávka a montáž dveří SAPELI

CPI City Center Olomouc

CPI City Center Olomouc představuje víceúčelový komplex, zahrnující čtyřhvězdičkový kongresový hotel, kanceláře a obchodní prostory. Centrum vznikne v bezprostředním sousedství budovy Krajského úřadu a areálu hlavního vlakového nádraží v širším centru města. Novostavba realizovaná PSJ je vymezena ulicemi Jeremenkova, Masarykova a frekventovanou dopravní tepnou Kosmonautů směřující do centra města.
Základem nového komplexu se stane rekonstruovaný hotel Sigma, který se dočkal kompletního odstrojení fasády i vybourání veškerých vnitřních konstrukcí.
Na výraznou budovu hotelu navážou po stranách dva administrativní objekty s celkem 6.300 m2 moderních kanceláří a 1100 m2 ploch pro obchody a služby. Majoritní část prostor v šestipodlažní budově na ulici Kosmonautů obsadí Raiffeisenbank. Banka bude mít k dispozici přes 4.000 m2 moderních kanceláří s vlastním technickým a sociálním zázemím a prostorný archív s plochou 1.300 m2.
Ve vzniklém vnitrobloku vyroste rozsáhlé kongresové centrum s maximální kapacitou 1.400 osob, které bude tvořit šest salónků a hlavní polyfunkční sál s možností dělení na čtyři další samostatné prostory.

Jinonický vyhlídka Praha

Dodávka a montáž dveří SAPELI

Jinonický vyhlídka Praha

Jinonická vyhlídka je nový dům s byty, obchody a kancelářemi. Dům situovaný ve svažitém terénu přirozeně navazuje na blízký obytný soubor a v kontextu existujících staveb vytváří novou dominantu. Většina bytů má jedinečný výhled na široké panorama Prahy a okolí s přírodním parkem Vidoule nebo na Prokopské údolí. To se podařilo právě díky umístění na vrcholu svahu, orientaci a atraktivnímu kaskádovitému rozložení objektu.

HORSE PARK Buková u Příbrami

Dodávka a montáž dveří SAPELI, podlah Kährs a dřevěného obložení stropů a stěn

HORSE PARK Buková u Příbrami

Představujeme Vám ojedinělý projekt jezdeckého areálu, který je v současné době realizován. Setkáte se zde se spojením komfortu a příjemného prostředí, kde si můžete odpočinout a zároveň chcete využívat nadstandardních služeb v oblasti jezdectví. Horse Park Kamenný Dvůr je zasazen do romantické krajiny u Dobříše a je obklopen 25 hektary pastvin. Okolí tvoří převážně louky a lesy, což poskytuje neomezené množství jezdeckých aktivit. Začátečníci i pokročilí jezdci u nás mohou prožít nezapomenutelné vyjížďky do přírody.Součástí konceptu Horse Park Kamenný Dvůr bude jezdecká škola, která nabízí možnost rekreačního, ale i sportovního ježdění pod vedením špičkových trenérů. Horse Park Kamenný Dvůr disponuje devatenácti velkými moderními boxy, které jsou součástí zrekonstruované stáje z 19. století. Stáj je vybavena soláriem a mycím boxem pro koně. Součástí stájí je sedlovna, sklad jezdeckých potřeb a v neposlední řadě šatny.Součástí konceptu jezdeckého areálu je kruhová jízdárna o průměru 23 metrů.Tato jízdárna je jako jediná v České republice doplněna jištěním přes kladku, což zajišťuje Vaši stoprocentní bezpečnost při tréninku.
Areál nabízí nepřeberné množství aktivit i pro nejezdce. Součástí komplexu je moderně vybavený fitness, sauna a golfový simulátor. Zázemí jezdeckého areálu tvoří dvě venkovní jízdárny a jezdecká hala o rozloze 26.66 metrů. Povrch všech jezdeckých hal je tvořen pískem doplněným o geotextílii.

Nemocnice Jihlava - pavilon urgentní a intenzivní péče

Dodávka a montáž dveří SAPELI

Nemocnice Jihlava - pavilon urgentní a intenzivní péče

V moderním pavilonu urgentní a intenzivní péče Nemocnice v Jihlavě se budou nacházet příjmové ambulance napříč spektrem oborů. Tyto ambulance budou centralizované do jednoho bodu pro pěší i transportované pacienty. Jednou z výhod pavilonu bude i spojení tunelem s heliportem záchranné služby. Díky propojení celé infrastruktury odpadne současná praxe, kdy pacienti musí být při cestě z vrtulníku do blízké nemocnice ještě jednou přeloženi do sanitky. Stávající pavilony budou nadále využity, zlepší se plošný standard lůžkových pokojů a zázemí pro lékaře.
Zastavěná plocha objektu bude představovat 2.312 m2, přičemž obestavěný objem stavby dosáhne 40.714 m3. Konstrukčně se bude jednat o železobetonový monolitický skelet částí založený na stávajícím úkrytu civilní obrany. Obvodový plášť bude kombinovaný s prosklenou západní fasádou, která tvoří hlukovou clonu vrtulníkového prostoru. Objekt bude komunikačně napojen na hlavní chodbu ve třech podlažích a navíc samostatným mostem propojen s oddělením ARO. V podzemí bude umístěna nová trafostanice, náhradní zdroj, strojovny medicinálních plynů, technické a šatnové zázemí.

Clarion Congress Hotel - České Budějovice

Dodávka a montáž dveří SAPELI, vestavěných skříní a dalšího vybavení

Clarion Congress Hotel - České Budějovice

Hotel Gomel v Českých Budějovicích byl uzavřen 1. února 2011 a následně bude znovu otevřen po kompletní rekonstrukci 28. prosince 2011, tentokrát už jako čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel České Budějovice. Tímto se stávající Hotel Gomel začlení jako již sedmý český hotel pod značku Clarion Hotels do mezinárodní sítě Choice Hotels International, kterou akciová společnost CPI Hotels na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje. Rekonstrukce a rebranding je součástí obchodní strategie, která počítá s neustálým rozvojem rodiny hotelů značky Clarion a její expanzí do regionů.

Rekonstrukce zámku v Herálci

Dodávka a montáž dveří SAPELI

Rekonstrukce zámku v Herálci

Několik let plánovaná a dlouho očekávaná rekonstrukce zámku v Herálci na Havlíčkobrodsku je realitou. Rekonstrukce zámku byla zahájena v březnu 2009 a ukončení se předpokládá v dubnu 2011. Investorem obnovy je společnost Malý zámeček, s.r.o., který na rekonstrukci získal finanční podporu z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj. Celkové investiční náklady přesáhnou 126 milionů korun vč. DPH.

CPI City Center v Ústí nad Labem

Montáž interierových dveří Sapeli

CPI City Center v Ústí nad Labem

Polyfunkční komplex CPI City Center v Ústí nad Labem je zajímavým mixem funkčnosti a citlivého urbanismu. Projekt vyrůstá v těsné blízkosti městského centra a záměrem developera je koncept městské čtvrti zachovat. Celková plocha projektu činí 24.435 m2 a zahrnuje dva různé samostatně působící objekty, které jsou však propojeny dvoupodlažními podzemními garážemi s počtem 160 parkovacích míst. Středové náměstíčko tvoří pojící prvek celého projektu a současně poskytuje místo pro relax a odpočinek.
Dominantní je administrativní budova ve tvaru písmene Z, která diagonálně protíná celý prostor komplexu. Kanceláře se nacházejí ve třech nadzemních podlažích a jejich celková plocha tvoří 7.003 m2. V přízemí se nachází supermarket, obchody a služby.
Architektonicky výraznou částí centra je čtyřhvězdičkový hotel s celkovou plochou 6.718 m2 a nabídkou 83 pokojů. Součást šestipatrového hotelu představuje restaurace a flexibilní kongresový sál pro 250 lidí.

Stavba Mníšeckého Edenu

Montáž interierových dveří Sapeli

Stavba Mníšeckého Edenu

Projekt představuje nevšední moderní rodinné bydlení, který je navržený v duchu soudobé architektury se záměrem realizace kvalitního a příjemného bydlení za rozumnou cenu. Mníšecký Eden bude svým obyvatelům poskytovat jak zázemí pro pohodlný a bezpečný život v blízkosti přírody, tak snadnou dostupnost hlavního města. Úvodní etapa ve dvou pětipodlažních domech nabídne 90 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk. V přízemí objektů vznikne společné zázemí pro vlastníky bytů a též prostory občanské vybavenosti umožňující zřízení obchodů či služeb.

Větší projekty
Dveře
Podlahy
Okna
Schodiště
Kompletní realizace
Ostatní zakázky


Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 12/2018 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení