Podlahy


Plovoucí podlahy Kahrs

Dřevěné podlahy Kahrs

Trendy přicházejí a zase odcházejí, ale kvalita a styl jsou trvalé. Jako jeden z nejstarších světových výrobců dřevěných podlah usilovala společnost Kährs více než 150 let o zachycení krásy a výrazu dřeva a o jejich zkombinování s řadou nejmodernějších technologií výroby podlah. Výsledkem je velká řada vysoce kvalitních dřevěných podlah, které jsou odolné, trvanlivé a snadno se pokládají. Proto je dřevěná podlaha Kährs investicí, kterou si budete vy a vaše rodina užívat po několik generací.
Laminátové podlahy Witex

Laminátové podlahy Witex

Vysoce kvalitní laminátové podlahy od předního německého výrobce pro bytové i komerční využití.
Rozsáhlá řada produktů a servisů a komplexní výběr doplňků podtrhuje škálu důležitých aspektů profesionálů.
Witex zaujímá jedno z vedoucích míst mezi dodavateli tvrdých podlahových krytin stejně jako mezi výrobci a distributory laminátových podlah.
Laminátové podlahy Balterio

Laminátové podlahy Balterio

Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii.
Vinylové podlahy DESING Line

Vinylové podlahy DESING line

Proměňte běžný prostor v nadčasový designový interiér za pomoci vinylových podlah. Vyberte si vysoce odolné PVC podlahy v kolekci DESIGN line, věrně imitují pravé dřevo, kámen a travertin.
Vinylové podlahy Floor Forever

Vinylové podlahy Floor Forever

Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Vzhled podlah dokonale napodobuje dřevěné povrchny nebo betonové a kamenné dlaždice. Vybírat můžete ze čtyř kolekcí a z široké škály 30 vybraných nadčasových dekorů.
Vinylové podlahy Floor Forever Euro

Euro vinylové podlahy Floor Forever

Díky kvalitnímu povrchu s polyuretanovou úpravou a šesti vrstvám je Euro Vinyl Floor Forever odolný vůči vodě, a proto je vhodný i do Vaší koupelny. Můžete vybírat jak z autentických dřevěných dekorů, tak i z dekorů dlažby a kamene.

Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 02/2019 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení