Laminátové podlahy Balterio

Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii.

Laminátová nebo dřevěná podlaha?
Díky inovativním technologiím se stalo nemožné realitou: laminátové podlahy naprosto věrně napodobují přírodní povrch dřeva. Dokonalá je struktura povrchu, prohlubně a póry, vystouplá léta i zkosené hrany. Dokonce i mat nebo lesk každé lamely je k nerozeznání od oleje, vosku nebo laku obvyklém na dřevěných podlahách.

Široký výběr kolekcí, pokládka podlah
Plovoucí laminátové podlahy Balterio nabízejí široký výběr dekorů v mnoha kolekcích. Vybírat můžete moderní dekory, např.: Magnitude a Infinity, tradiční laminátové dekory v kolekcích Tradition, Authentic Style a Senator. Povrch kamene nabízí Pure Stone. Samozřejmostí je velký výběr podlahových lišt. Lišty dostanete přesně v dekoru a barvě podlahy. Pokládka podlah je součástí nabídky. Vyberte si z široké palety dekorů, typů a povrchových úprav našich podlah. Váš interiér získá jedinečnost, která se neokouká - pořiďte si jeden z typů laminátových podlah Balterio!

KolekceBalterio Magnitude


Balterio Experience


Balterio Tradition Quattro


Balterio Tradition Elegant


Balterio Tradition Sapphire


Balterio Conference


Balterio Stretto


Balterio Authentic Style


Balterio Senator


Balterio Pure Stone


Balterio Tradition Sculptur


Balterio Dolce


Balterio Grandeur


Balterio Infinity


Balterio ImpressioSpojení podlahových lamel - plovoucí podlahy a zámkový systém
Prkna jsou spojena patentovaným zámkem ClickXpress®. Plovoucí podlahy jsou tak bezchybně a přesně fixovány proti pohybu. Díky systém zámku je pokládka podlahy snadná a velmi rychlá.

Technologie a dekory laminátových podlah
U kolekcí napodobujích ručně opracované masivní dřevo navazuje struktura povrchu přesně na sebe v každém spoji lamel. Zkosením boku podlahové lamely vzniká drážka, která má u Balteria více podob: V-drážka, mikrodrážka, drážka na dvou nebo na čtyřech stranách (čtyřstranná V-drážka). Vrcholem je nepravidelná V-drážka, napodobující ruční opracování.


Zaslat objednávku, poptávku či dotaz

Máte-li zájem o tento produkt, vyplňte prosím následující předběžnou objednávku. Tento formulář můžete vyplnit a odeslat i pokud máte zájem pouze o další informace a přejete si abychom Vás kontaktovali.
V případě že k dotazu chcete zaslat přílohy vyplňte formulář zde.
Údaje označené hvězdičkou * je nutné vyplnit.


Produkt:
Text zprávy: *
Vaše jméno: *
Město / obec:
Email: *
Telefon:
Hlavní město ČR?: * Antispamová kontrolní otázka
 


 

Podlahy   Zpět na Podlahy


Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 01/2019 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení