Dřevěná okna Janošík

Eurookna a špaletová okna Janošík jsou opatřena povrchovou úpravou rakouského výrobce nátěrových hmot Adler. Tyto nátěrové hmoty se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření, čímž zajišťují dlouhou životnost výrobků firmy Janošík OKNA-DVEŘE. Bezpečnost a funkčnost eurookna je zaručena tradičním výrobcem kování MACO. Dřevohliníkové profily jsou opláštěny hliníkovými profily firmy Gutmann Thermo, jedničkou na trhu s hliníkovými profily a dalšími komponenty.Dřevěná eurookna Janošík

Dřevěná eurookna pomáhají vytvářet pocit tepla rodinného krbu, příjemné domácí pohody a vypovídají o přívětivosti majitele domu. Eurookna vyrobena z ekologicky čistých materiálů ekologicky nezávadnými technologiemi vyhoví jak náročnému žadateli nejvyšších užitných vlastností, tak i tomu, kdo hledá vynikající vlastnosti výrobku za dobrou cenu. Námi nabízená eurookna jsou vyráběna ve čtyřech profilech, navzájem se lišící šířkou profilu a možností zasklení. Tyto hodnoty u eurookna regulují tepelně izolační vlastnosti.


Royal 92

Pasiv 78

Akustik 78

Softline 68

Okna Janošík - HS portály

netradiční řešení propojení interiéru s exteriérem. Snadná ovladatelnost, široké spektrum způsobů otevírání, velká rozměrová variabilita, bezbariérový přístup a elegantní tvary zvyšují komfort bydlení každého domu.


HS portál-odsuvně zdvižné dveře

Špaletová okna Janošík

Námi nabízená špaletová okna (kastlová okna) vychází z původní originální konstrukce, nicméně jejich výroba využívá technologie spojené s poznatky 21. století. Symbióza historických zkušeností s nejnovějšími poznatky oboru nám umožňuje vyrábět špaletová okna o parametrech srovnatelných s vlastnostmi eurooken. Pro zachování originality dle původního okna, jsme schopni dodat téměř jakékoliv ozdobné prvky včetně řezby. Díky těmto vlastnostem jsme schopni vyhovět nárokům památkových ústavů a zachovat téměř stejný pohled na fasádu. Zachováme tak historický vzhled domu a zlepšíme jeho tepelně izolační vlastnosti.


Castle

Slim

Duplik

Rustikal

Neoold

Designová eurookna Janošík

Dřevěná designová eurookna se hodí především do moderních interiérů, kde nezáleží pouze na funkčnosti okna, ale také na jeho designu. Tzv. bezfalcové provedení dodává okenní konstrukci nevšední vzhled a zaujmou na první pohled. V kombinaci s moderními liniemi domu tvoří ideální symbiózu.


Block

Rand

Dřevohliníková okna Janošík

Dřevohliníková eurookna rozšiřují sortiment o okna s extrémní životností. Krytím hliníkovým opláštěním z vnější strany je zajištěna odolnost proti působení vnějších vlivů. Dřevohliníková eurookna jsou vhodná pro moderní stavby, kde barevné provedení hliníkového pláště ladí s moderním provedením fasády. Z vnitřní strany jsou okna dřevěná, zajišťují příjemnou pohodu pro bydlení.


Kvadro

Evolut

Classic


Povrchová úprava lazurovacím lakem ADLER

Povrchová úprava ovlivňuje životnost oken nejvíce. Správným nanesením v požadované tloušťce zabráníme styku dřeva a vlhkosti. Firma Janošík OKNA-DVEŘE používá kvalitní nátěrové hmoty největšího výrobce v Rakousku firmy Adler. Jejich vysoce elastické akrylové barvy a lazury se pyšní vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a ochranou proti UV záření. Vzhledem ke své pružnosti lazury respektují vlastnosti masivního dřeva a časem nepopraskají.

TŘÍVRSTVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA SPOČÍVÁ:


  • hloubková impregnace ponořením v namáčecí vaně (ochrana proti houbám a plísním)
  • barevná impregnace ponořením v namáčecí vaně (podtonování pod vrchní lazuru)
  • vysokotlakém nanesení jedné vrstvy lazury o tloušťce 300 mikronů.
  • 13 základních odstínů + bílá, na přání jakýkoliv jiný odstín podle vzorníku RAL
  • na přání zákazníků i dvoubarevné provedení oken a dveří
  • nabízíme udržovací sady Adler PFLEGESET, používají se 1 - 2 x ročně a výrazně prodlužují životnost výrobků


Náhled lazur na dřevině smrk, dub a meranti:

S01 - JAVOR
D01 - JAVOR
M01 - JAVOR
S02 - BOROVICE
D02 - BOROVICE
M02 - BOROVICE
S03 - TÝK SVĚTLÝ
D03 - TÝK SVĚTLÝ
M03 - TÝK SVĚTLÝ
S04 - TÝK TMAVÝ
D04 - TÝK TMAVÝ
M04 - TÝK TMAVÝ
S05 - TŘEŠEŇ
D05 - TŘEŠEŇ
M05 - TŘEŠEŇ
S06 - KAŠTAN SVĚTLY
D06 - KAŠTAN SVĚTLY
M06 - KAŠTAN SVĚTLY
S07 - KAŠTAN TMAVÝ
D07 - KAŠTAN TMAVÝ
M07 - KAŠTAN TMAVÝ
S08 - MAHAGON SVĚTLÝ
D08 - MAHAGON SVĚTLÝ
M08 - MAHAGON SVĚTLÝ
S09 - MAHAGON TMAVÝ
D09 - MAHAGON TMAVÝ
M09 - MAHAGON TMAVÝ
S10 - DUB SVĚTLÝ
D10 - DUB SVĚTLÝ
M10 - DUB SVĚTLÝ
S11 - MERBAU
D11 - MERBAU
M11 - MERBAU
S12 - OŘECH
D12 - OŘECH
M12 - OŘECH
S13 - PALISANDR
D13 - PALISANDR
M13 - PALISANDR
S14 - BÍLÁ
D14 - BÍLÁ
M14 - BÍLÁ
RAL
RAL
RAL

Ke stažení

Zaslat objednávku, poptávku či dotaz

Máte-li zájem o tento produkt, vyplňte prosím následující předběžnou objednávku. Tento formulář můžete vyplnit a odeslat i pokud máte zájem pouze o další informace a přejete si abychom Vás kontaktovali.
V případě že k dotazu chcete zaslat přílohy vyplňte formulář zde.
Údaje označené hvězdičkou * je nutné vyplnit.


Produkt:
Text zprávy: *
Vaše jméno: *
Město / obec:
Email: *
Telefon:
Hlavní město ČR?: * Antispamová kontrolní otázka
 


Eurookna
Royal 92
Pasiv 78
Akustik 78
Softline 68

HS portály
HS portál-odsuvně zdvižné dveře

Špaletová okna
Castle
Slim
Duplik
Rustikal
Neoold

Designová eurookna
Block
Rand

Dřevohliníková eurookna
Kvadro
Evolut
Classic

Okna   Zpět na Okna


Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 01/2019 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení