Novinky a aktuality

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA DVEŘÍ SAPELI

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA DVEŘÍ SAPELI22.11.2016 | Při koupi dveří Sapeli se informujte o možnosti prodloužené záruky, která vám přinese z vašich nových dveří ještě více radosti.

Nově v nabídce - OZDOBNÉ LIŠTY

Nově v nabídce - OZDOBNÉ LIŠTY07.01.2016 | Jelikož se snažíme našemu zákazníkovi nabídnout maximum, aby si s naší pomocí dokázal sladit interiér do posledního detailu, přichází i s možností výběru ozdobných lišt na stěnu či strop. Nabídka je opravdu široká:)

VÁNOČNÍ SVÁTKY

VÁNOČNÍ SVÁTKY18.12.2019 | Od 19.12. do 2.1. máme zavřeno, děkujeme za pochopení a přejeme pohodové Vánoce a vydařený rok 2019

Spolupráce s novým výrobcem podlah

Spolupráce s novým výrobcem podlah21.10.2013 | Od poloviny října jsme se rozhodli začít spolupráci s dalším výrobcem podlah Balterio. Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii. Přijďte se přesvědčit!!!

Ukázka eurookna profil Block

Ukázka eurookna profil Block24.06.2013 | Novinkou na vzorkovně je profil dřevěného bezfalcového eurookna Block. Pro ukázku jsme vybrali následující parametry: dřevina smrk fixní, trojsklo 4/18/4/18/4, dvoubarevná lazura Adler, stříbrná okapnice, skryté kování Maco Invisible.

Obklad schodiště systém TOP STEP

Obklad schodiště systém TOP STEP09.04.2015 | Jeden z našich klientů, který si od nás nechal realizovat obklad schodiště TopStep, byl tak laskav a zaslal nám fotografie PŘED a PO realizaci. Více fotek najdete na http://apolopraha.cz/realizovane-projekty-schodiste-6

Čistící prostředky SAPELI

Čistící prostředky SAPELI17.09.2013 | Spousta našich zákazníků se při nákupu dveří SAPELI ptá, jak o dveře pečovat. Řešení je zde, specializovaná sada péče jak o povrch, tak i zámky či sklo včetně hadříku viz foto. Celá sada stojí 550,-

15-letá záruka na kliky M&T

15-letá záruka na kliky M&T17.07.2013 | Jsme si jistí, že nabízíme kvalitní produkty. Doplňte tedy interiérové dveře Sapeli klikami M&T s povrchovou úpravou titan, ke které poskytujeme 15-letou záruční dobu.
Jak jinak zaručit kvalitu výrobků než neobvykle dlouhou záruční lhůtou..?

Ocenění pro kliky M&T

Ocenění pro kliky M&T04.07.2013 | Dalším důkazem kvality námi prodáváných klik M&T, je ocenění Red Dot Design Award. Toto prestižní ocenění je tím nejlepším doporučením pro zákazníky, kteří požadují kvalitu a zároveň se nebrání nevšednímu designu.
v naší vzorkovně si z nabídky klik M&T určitě vyberete.

HPL lamináty na interiérové dveře Sapeli

HPL lamináty na interiérové dveře Sapeli26.06.2013 | HPL lamináty pro interiérové dveře Sapeli představují nejodolnější povrch proti vnějšímu poškození. Vhodný zejména do interiérů, kde hrozí nebezpečí poškrábání, protlačení, nárazu apod. Svou texturou dokáží nahradit dřevěné, kamenné i kovové dekory. Samozřejmostí jsou odstíny RAL.

ukázka dřevohliníkového eurookna

ukázka dřevohliníkového eurookna19.06.2013 | Profil dřevohliníkového eurookna Kvadro můžete vidět i u nás na vzorkovně! Sami si tak můžete prohlédnout funkčnost a kvalitu námi nabízených výrobků. Barva hliníkového opláštění šedá antracit, dřevina meranti, barva M 08 mahagon světlý, klika Atlanta titan.

aktualizace laminátových a vinylových podlah Witex

aktualizace laminátových a vinylových podlah Witex10.06.2013 | Přijďte se přesvědčit o kráse laminátových a vinylových podlah Witex. Mezi novinky patří laminátové podlahy ve vysokém lesku nebo v matu, kterou jsou odolné proti poškrábání. Zastánci dřevěných dekorů mohou vybírat z několika desítek vzorů.

Komprimační pásky pro montáž oken a dveří

Komprimační pásky pro montáž oken a dveří05.06.2013 | Montáž dřevěných a plastových oken se neustále vyvíjí. Komprimační pásky nahrazují tradiční PUR pěnu, oproti které se oplývají několika výhodami. Často se stává, že se PUR pěna ponechá bez zakrytí povětrnostním vlivům a pak degraduje. Tato negativní vlastnost u komprimačních pásek odpadá. Dalšími výhodami pak jsou snadná a čistá montáž a nezávislost montáže na okolní teplotě. Vhodné pro pasivní a nízkoenergetické domy, rekonstrukce i běžnou výstavbu.

Parotěsné a paropropustné pásky pro montáž oken

Parotěsné a paropropustné pásky pro montáž oken05.06.2013 | Montáž pásek je v současné době normou pouze doporučena a je vhodná pro eurookna i plastová okna. Skládá se ze dvou částí-venkovní vodotěsná, ale paropropustná a z vnitřní parotěsné pásky. Pásky zamezují přístupu vlhkosti do připojovací spáry a tím i výskytu plísní a úniku tepla. Maximální účinek nabývají parotěsné a paropropustné pásky v kombinaci s komprimačními páskami, které vyplňují prostor mezi zdivem a okenním rámem.

Eurookna - bezpečnostní skla

Eurookna - bezpečnostní skla03.06.2013 | Dřevěná eurookna nemusí být osazená pouze obyčejnými dvojskly nebo trojskly. Použitím bezpečnostního skla s fólií tzv. connex nebo kaleného skla snížíte riziko vloupání do domu. Dále na rizikových místech, jako jsou balkonové dveře a prosklené stěny, eliminuje nebezpečí úrazu pořezáním se o sklo. Vložením bezpečnostních skel do dvojskel a trojskel získáme skvělé tepelně izolační a zároveň bezpečnostní vlastnosti eurookna.

Izolace pomocí pěnového skla

Izolace pomocí pěnového skla30.05.2013 | Stále vyšší nároky na montáž eurookna nutí dodavatele k používání nejnovějších materiálů. Použitím pěnového skla zejména pod hliníkové prahy balkonových dveří a HS portálů výrazně omezíme prostup tepla. Pěnové sklo má několik podstatných výhod oproti jiným materiálům. Nenasákává vlhkost, výborné tepelně izolační vlastnosti, nehořlavé, zdravotně nezávadné, 100% recyklovatelné zpětně na sklo.

Záruka 10 let od společnosti JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Záruka 10 let od společnosti JANOŠÍK OKNA-DVEŘE27.05.2013 | S vědomím toho, že dodáváme na trh pouze kvalitní eurookna a dveře, poskytujeme i 10-letou záruční lhůtu na povrchovou úpravu. Povrchová úprava eurooken a dveří je opatřena systémem Adler Highres. Tato záruční doba není podmíněna žádnými servisními kontrolami nebo údržbou ze strany zákazníka.

Profil eurookna Janošík na vzorkovně

Profil eurookna Janošík na vzorkovně23.05.2013 | Pro názornou ukázku zákazníkům jsme na vzorkovnu osadili vzorové eurookno profil Akustik 78, materiál smrk napojovaný v barvě Kiefer, zasklené dvojsklem 6/20/4, klika Atlanta střední bronz. Zákazníci se mohou přesvědčit o funkčnosti a kvalitě tohoto profilu.

Teplý meziskelní rámeček TGI

Teplý meziskelní rámeček TGI20.05.2013 | Použítím meziskelního rámečku TGI na eurookna, plastová okna a vchodové dveře namísto obyčejného nerezového dosáhnete lepších tepelně izolačních hodnot. Díky této vlastnosti, vzniká mnohem menší riziko vzniku vodního kondenzátu na spodní straně skla a s tím spojené i finanční úspory. Meziskelní rámečky jsou vyrobené z plastu a nabízí se v několika barevných variantách.

Rozšíření sortimentu vchodových dveří

Rozšíření sortimentu vchodových dveří16.05.2013 | Pro uspokojení všech zákazníků, rozšiřujeme sortiment vchodových dveří o dveře Janošík. Tyto dveře jsou dřevěné rámové konstrukce s vloženými výplněmi (model Caset, Element) nebo vyplněné PUR pěnou a oboustraně opláštěné překližkou (model Panel). Zárubeň a rám křídla je vyroben z eurohranolu příslušného profilu. Samozřejmostí je povrchová úprava ve stejné barvě jako oken.

Realizace Mladá Boleslav

13.05.2013 | Vážení zákazníci, sekci reference-dveře jsme doplnili o realizaci dveří Sapeli, aby jste se mohli přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Exkluzivní dřeviny pro designová eurookna

Exkluzivní dřeviny pro designová eurookna06.05.2013 | Abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky, rozšířili jsme materiálovou základnu pro designová (bezfalcová) eurookna dřevinami ořech americký, barmský teak, javor americký, třešeň americká, jasan, bříza, buk. Věříme, že si vyberete.

Přidání reference Lofty Letenská

Přidání reference Lofty Letenská05.05.2013 | Vážení zákazníci, do sekci reference-dveře jsme přidali fotogalerii interiérových dveří Sapeli, zárubní HSE a klik M&T realizovaných naší firmou.

1.května otevřeno!!!

1.května otevřeno!!!30.04.2013 | Abychom vyšli vstříc všem zákazníkům, rozhodli jsme se otevřít vzorkovou prodejnu i 1.května. Otevírací doba je 10-15 hodin.

Rozšíření sortimentu o eurookna Janošík

 Rozšíření sortimentu o eurookna Janošík29.04.2013 | Chtěli bychom Vás informovat o rozšíření prodeje eurookny Janošík. Nabízíme standartní profily eurooken, dřevohliníkové profily,špaletová okna a designové profily Rand a Block. Více v sekci dřevěná okna Janošík.

Dětský koutek pro Vaše ratolesti

Dětský koutek pro Vaše ratolesti09.03.2013 | Jelikož naši vzorkovnu navštěvuje čím dál více klientů i s jejich ratolestmi, rozhodli jsme, i jim pobyt u nás co nejvíce zpříjmenit. Můžete se tedy těšit na dětský koutek s hračkami, pastelkami a zkrátka se vším, co vaší dceru nebo syna na chvilku zabaví. Budeme se těšit na jejich otestování i připomínky:)
Váš tým Vše pro interiér - APOLO s.r.o.

Pozvánka

Pozvánka18.02.2013 | Rádi bychom Vás pozvali do naší vzorkovny v Praze Štěrboholech, ve které najdete 22 kusů plně funkčních vzorků dveřních křídel a zárubní SAPELI, veškeré modely klik českého výrobce MT, obsáhlý sortiment produktů z řady podlah Kährs, Witex, Design Line atd., varianty nerezového zábradlí JAP a spoustu dalších možností, které vám poslouží jako inspirace do Vašeho interiéru. Domluvte si osobní schůzku na tel. 602 476 746.

Realizace zakázky Obchodní centrum BLATOV II dokončena

Realizace zakázky Obchodní centrum BLATOV II dokončena01.02.2013 | Dodávka a montáž ocelových zárubní HSE v kombinaci s dveřním křídlem firmy Sapeli a dveřním kováním MT.

 

Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 01/2019 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | HSE dveře | Jobs SK | Doporučujeme Přihlášení