Schodiště JAP


Segmentové schodiště

Nabízíme vám kombinovaná a celokovová segmentová schodiště J.A.P. do interiéru i exteriéru. Schodiště nemusí být vždy jedním dílem. Jednotlivé segmenty lze dle vašich představ jakkoliv poskládat. Nejčastěji používanými typy segmentových schodišť jsou tvary "I", "L" nebo "U".



Interiérová schodiště

Segmentové schodiště tvoří výrazný prvek v interiéru. Působí vzdušným a elegantním dojmem. Segmentové schody jsou prostorné a pohodlné pro chůzi.



JAP 380 Woodbean



JAP 345



JAP 350



JAP 360 Mlynarske



JAP 300



JAP 300k



Exteriérová schodiště

Segmentová schodiště jsou samonosná, a tudíž je možné umístit je ve volném prostoru. Segmentové schody jsou prostorné a pohodlné pro chůzi.
Celokovová exteriérová schodiště



JAP 300e 2



JAP 300e



Točitá schodiště

Točitá schodiště jsou vhodná všude tam, kde je potřeba šetřit místem. Tento typ schodiště může tvořit v interiéru zajímavý designový prvek. Interiérová a exteriérová točitá schodiště v celodřevěném, celokovovém či kombinovaném provedení.



Interiérová schodiště

Točitá schodiště, která jsou určená do interiéru, nabízíme v kombinovaném, celodřevěném a celokovovém provedení. Kvalitní a stabilní konstrukce točitého schodiště zaručuje jeho bezpečnost a dlouhou životnost



JAP 100 SQ



JAP 200



JAP 120 SHELL



JAP 150



JAP 220 SQ



JAP 100



JAP MAX



JAP 250



JAP 225 SQ



Exteriérová schodiště

Točitá schodiště jsou vhodná všude tam, kde je potřeba šetřit místem. Tento typ schodiště může tvořit v interiéru zajímavý designový prvek



JAP 110



JAP 110 SQ



Bočnicová schodiště

Nabízíme kombinovaná bočnicová schodiště a bočnicová celodřevěná schodiště, která jsou vhodná do interiéru. Bočnicová schodiště jsou určena především do rodinných domů, kanceláří, vstupních vestibulů, půdních vestaveb apod.
Hlavní výhodou u bočnicového schodiště je systém vlastního zabudování
Chceme-li se vyvarovat nosných a těžkopádně působících schodišťových konstrukcí, pak právě toto schodiště nabízí kompenzaci všem, kteří vyžadují zachování vzdušnosti a elegance v prostoru.



Interiérová schodiště

Bočnicová schodiště jsou určena především do rodinných domů, kanceláří, vstupních vestibulů, půdních vestaveb apod. Díky kotvení do zdi není celkový dojem narušován žádnými schodišťovými konstrukcemi. Vše působí velmi ladným a elegantním dojmem.
Hlavní výhodou u bočnicového schodiště je systém vlastního zabudování. Chceme-li se vyvarovat nosných a těžkopádně působících schodišťových konstrukcí, pak právě toto schodiště nabízí kompenzaci všem, kteří vyžadují zachování vzdušnosti a elegance v prostoru.
Bočnicové schodiště jsou neplepším řešením pro zachování vzdušnosti a elegance v prostoru



JAP 1030 LASER



JAP 1100 LASER



JAP PROFILE



JAP 1400 BISTRINGER



JAP PIANO



JAP 1000 LASER



JAP 1020 LASER



Exteriérová schodiště

Schodiště INDUSTRY
Bočnicové kombinované schodiště INDUSTRY je určené do exteriéru. Schodišťový stupeň je ze dřeva bangkirai. Jedná se o tropické jádrové dřevo šedohnědé až načervenalé hnědé barvy, které je velmi odolné a trvanlivé.



JAP Industry



Třmenová schodiště

Společnost J.A.P. vyrábí interiérová a exteriérová třmenová schodiště. Základní typ třmenových schodů nemá schodnice. Stupně jsou upevněny přímo do zdi.
Třmenové schodiště působí velmi elegantně a vzdušně.
Kombinovaná interiérová třmenová schodiště



Interiérová schodiště

Společnost J.A.P. vyrábí interiérová třmenová schodiště.



JAP HARMONY



JAP WING



Obklad betonového schodiště

Kromě široké nabídky interiérových a exteriérových schodišť se specializujeme také na obklad betonového schodiště. Je možné vybírat z kamenného či dřevěného obkladu. Schodiště lze na závěr doplnit o designové zábradlí, které jeho atraktivní vzhled dokonale podtrhne.



Obklad schodiste



Obklad kamenem



Obklad drevem



Ke stažení

Stáhnout soubor JAP katalog schodiště     JAP katalog schodiště   4.9 MB

Stáhnout soubor JAP ceník schodiště     JAP ceník schodiště   0.1 MB

Zaslat objednávku, poptávku či dotaz

Máte-li zájem o tento produkt, vyplňte prosím následující předběžnou objednávku. Tento formulář můžete vyplnit a odeslat i pokud máte zájem pouze o další informace a přejete si abychom Vás kontaktovali.
V případě že k dotazu chcete zaslat přílohy vyplňte formulář zde.
Údaje označené hvězdičkou * je nutné vyplnit.


Produkt:
Text zprávy: *
Vaše jméno: *
Město / obec:
Email: *
Telefon:
Hlavní město ČR?: * Antispamová kontrolní otázka
 


Schodiště JAP  

Schodiště a zábradlí   Zpět na Schodiště


Apolo Praha | Copyright © 03/2013 - 02/2018 | Vyrobilo WebStudio InfoDnes | Doporučujeme Přihlášení